w

BTS i ich postacie BT21 ogłaszają współpracę z Among Us. Tego nikt się nie spodziewał

Inner Sloth, Line Friends

BTS i ich postacie BT21 z Line Friends pojawią się w Among Us? Oficjalna zapowiedź na to wskazuje.


Wygląda na to, że Among Us po raz kolejny dostanie duży zastrzyk energii, którego potrzebuje. Patrząc na swoje ostatnie spadki popularności, to powinno przynieść grze od InnerSloth spore odświeżenie, zyskując masę nowych fanów.

Wszystko to w ramach współpracy z najpopularniejszych boysbandem na świecie – BTS oraz marką Line Friends, która produkuje przeróżne gadżety związane z oficjalnymi postaciami zespołu – BT21, a także innymi bardzo popularnymi bohaterami.

BTS x Among Us – to już oficjalne

W tę środę, dokładnie 17 listopada 2021 roku, w mediach społecznościowych oraz na oficjalnym kanale Youtube BT21 pojawiła się zapowiedź ich nowego merchu w ramach kolaboracji z bardzo popularną produkcją ostatniego roku – Among Us.

Video

Nie wiadomo dokładnie, na czym polegać będzie współpraca BT21 z Among Us, bowiem poza powyższym filmikiem nic więcej nie zostało ujawnione, a więc na ten moment pozostaje tajemnicą.

Trailer tej kolaboracji zrobił ogromną furorę w mediach społecznościowych nie tylko wśród fanów zespołu, ale też zwykłych graczy, którzy twierdzą, że postacie są naprawdę słodkie. Wiele osób wyraziło swoją ekscytację, mówiąc, że jest to współpraca, której nik się nigdy nie spodziewał.

Z tego wszystkiego nasuwa się jedno zasadnicze pytanie – czy postacie pokazane na trailerze rzeczywiście będą w grze? Na nieszczęście wszystkich fanów Among Us liczących na to, że będą mogli pograć Koyą lub RJem podczas rozgrywki Among Us Line Friends potwierdziło, że ukazane kostiumy nie pojawią się w grze. Komunikat na ten temat przeczytać można na samym końcu traileru w lewym dolnym rogu.

Te postacie nie pojawią się w grze.

Wygląda więc na to, że cała współpraca BT21 z Among Us będzie opierała się głównie na fizycznych gadżetach takich jak koszulki, zabawki czy zeszyty, które będzie można zakupić na oficjalnej stronie Line Friends. Firma potwierdziła, że będzie to edycja limitowana.

Istnieje szansa, że Inner Sloth w ramach współpracy doda różnego rodzaju dodatki z BT21 pokroju opasek, czapek lub zwierzaków, jednak wszystko to pozostaje na razie tajemnicą dla wszystkich fanów zespołu oraz graczy. Na ten moment pozostaje więc czekać na więcej informacji.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us