w

To dlatego olano Among Us. InnerSloth pokazało coś, co ponoć było warte poświęcenia gry

Reklama

Raczej nikt nie powie, że InnerSloth w pełni wykorzystało swój potencjał. Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego nie ma kolejnych zapowiadanych dodatków.


Among Us kilka miesięcy temu dostało aktualizację wprowadzającą do gry oficjalne role, poziomy konta i kilka innych mechanik, o które prosili gracze. Problem w tym, że pojawiło się to po prostu za późno.

Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego to wszystko tyle trwało. InnerSloth stwierdziło, że równocześnie chce stworzyć wersję 3D swojej produkcji. Brzmi ciekawie, natomiast całość będzie przeznaczona tylko na VR.

Czy było warto?

Reklama

Deweloperzy uznali, że gracze chcą wejść w świat Among Us i stworzyli wersję 3D gry przeznaczoną na VR. Z tej okazji pokazano kilka sekund „rozgrywki” – krótki klip należy traktować jako zapowiedź.

Video

Oczywiście mówimy tutaj o InnerSloth, więc standardowo nie pojawiła się żadna data premiery, nie ma informacji o platformach, deweloperzy wprost piszą, że te najważniejsze wiadomości będą odsłonięte „wkrótce”.

I tak powolutku do przodu. Wiadomo tyle, że InnerSloth chce wydać Among Us na VR. Kiedy i dlaczego? Tego nie wiadomo. Gracze prosili przede wszystkim o nowe mapy, a teraz dostają coś zupełnie innego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us