w

Among Us w VR oficjalnie zapowiedziany. Data premiery, wszystkie zwiastuny i nie tylko

Reklama

Among Us w wirtualnej rzeczywistości. Kiedy gra zostanie udostępniona społeczności?

Reklama

Among Us kojarzy raczej każdy. Produkcja małego studia Inner Sloth stała się szybko popularna i znalazła fanów w praktycznie każdym przedziale wiekowym. Teraz jednak mało, kto o niej pamięta.

Zmienić to może nowa wersja VR. Zadebiutuje ona już niedługo i będą mogli cieszyć się nią nie tylko gracze PC, ale i konsolowcy.

Among Us w VR

Raczej nikt nie spodziewał się, że prosta gierka małego studia zdobędzie taką popularność. Tak się stało w 2020 roku i wszystkich graczy oraz streamerów ogarnął hype na Among Us. Bo kto nie lubi po cichu likwidować swoich znajomych, przyglądając się przy tym, jak wykłócają się i dyskutują na temat dokonanej zbrodni.

Przez ten czas gracze prosili o wersję w VR. Podczas The Game Awards 2021 spełniono ich marzenie i zapowiedziano jej wydanie. Według oficjalnych informacji ma się ukazać już 10 listopada, czyli za niecały miesiąc na: Meta Quest2 oraz PlayStation VR. Oznacza to, że gracze z wielu platform będą mogli się nią cieszyć. A jak widać w zapowiedziach, może być ciekawie. Oto kilka trailerów:

Video

Video

Video

Video

Chowanie się za elementami statku, własnoręczne wykonywanie zadań i zwiększony poziom trudności. Wszystko to okraszone zdecydowanie lepszą grafiką 3D statku na oryginalnej mapie Skeld, to coś, co mogą ponownie pokochać gracze. Tę wersję opracowuje firma Schell Game, znana między innymi z: I Except You To Die, czy też Untill You Fall. Widząc to, rodzi się jednak małe pytanie, czy to nie za późno na taką odsłonę?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us