w

Ash nowym Zadymiarzem w Brawl Stars. Oprócz tego nowe skiny, nowy tryb gry, kluby

Zgodnie z zapowiedziami, pojawił się już nowy Brawl Talk.


Brawl stars finalnie otrzymuje wiele nowości, włącznie z nową postacią – Ash.

Postać pojawi się w Brawl Stars razem ze skinem Ninja Ash.

Kim jest Ash w Brawl Stars?

Ash to zrzędliwy zamiatacz zamkowego dziedzińca. Musi bronić się przed górami śmieci i napadami złości, które czekają na niego w zamku. Pomaga mu w tym improwizowana zbroja, czyli dodatkowy kosz na śmieci. Wykonując główny atak, grzmoci miotłą w ziemię i wywołuje falę uderzeniową. Trafia wszystkich w linii ataku i ładuje pasek furii. Pasek furii ładuje się także, gdy Ash otrzymuje obrażenia.

Trafienia w zbroję powodują hałas, który wprawia go w coraz większą złość. Gdy pasek furii jest pełen, Ash staje się na krótką chwilę silniejszy i szybszy. Nie jest jednak sam w walce z brudem. Wykonując superatak, wzywa na pomoc roboty R.A.T.S., które atakują najbliższych wrogów.


Nowe skiny

Poniżej znajdziecie pełny opis Brawl Talka, już wprost z oficjalnego filmu:

Nie dodajemy nowego trybu gry, ale pojawi się coś podobnego. Tak. Chcemy wypróbować nowy typ Starcia Solo, który zachęca do bardziej agresywnego stylu gry. Im więcej zadymiarzy pokonasz, tym więcej pucharów zdobędziesz. Będziemy testować ten nowy tryb Starcia Solo i porównamy go z jego poprzednią wersją. Chcemy wyeliminować tworzenie drużyn i uatrakcyjnić Starcie. To nowe Starcie Solo będzie dostępne przez cały sezon jako osobny tryb gry, więc jeśli wolisz stare Starcie, nadal możesz w nie grać.

W jednej z następnych aktualizacji planujemy opublikować serię ulepszeń związanych z klubami. Chcemy, by istnienie klubów miało wyraźniejszy cel, i pracujemy nad dodaniem funkcji, które zbliżą członków klubów. Jednak by wprowadzić te funkcje, musimy zmienić maksymalną liczbę członków klubu ze 100 na 30. Chcemy Was uprzedzić, abyście mogli przeorganizować kluby z myślą o nowym limicie. Jeśli nie znajdziecie rozwiązania do chwili wydania aktualizacji, zrobimy to za Was. Nie możemy jeszcze podać konkretnej daty, ale zmiana nastąpi w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Macie co najmniej 30 dni na samodzielne dostosowanie swoich klubów.

Dodajemy także nowe animowane odznaki. Frank, DJ Frank i Czaszka Piper otrzymają nowe efekty wizualne. I darmowa megaskrzynka dla wszystkich! Pojawi się już w tej aktualizacji, więc nie zapomnijcie jej odebrać.

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars