w

Co ma wspólnego Brawl Stars ze Squid Game? Supercell pomógł zasponsorować ten film

Raczej nikt nie połączyłby Brawl Stars ze Squid Game. A jednak te dwie produkcje mają całkiem dużo wspólnego.


MrBeast, jeden z popularnych youtuberów, odtworzył Squid Game, wydając na ten cel ponad 3.5mln dolarów. Co ciekawe, jedna z gier, w jakiej musieli rywalizować uczestnicy, miała oznaczenia związane z Brawl Stars.

Dlaczego? Okazuje się, że Supercell nawiązał małą współpracę z MrBeastem, efektem czego była reklama Brawl Stars w samym środku filmu.

Brawl Stars pomogło w produkcji filmu

To dość zaskakująca współpraca, której raczej nikt się nie spodziewał. W filmie MrBeast’a, który od wczoraj został obejrzany już ponad 32 miliony razy, pojawiły się motywy znane z Brawl Stars. Zadaniem graczy podczas jednej z gier było odwrócenie koperty za sprawą rzucania w nią drugą kopertą.

Na nich widniały znane wszystkim motywy z Brawl Stars, a sam youtuber w międzyczasie reklamował produkcję Supercella. Czy przyczyni się to do zwiększenia jej popularności? Trudno powiedzieć, ale jest taka szansa.

Ciekawe, że zupełnie znikąd Supercell zdecydował się na pokrycie części kosztów youtubera, który nie jest przecież jakoś niesamowicie związany z BSem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars