w

Brawl Stars: Nowa postać meg, darmowa skórka w ramach wyzwania, nowe funkcje

Supercell ogłosił całkiem sporo nowości w swoim nieco krótszym, niż zazwyczaj Brawl Talku.


Gracze Brawl Stars poznali Meg, nową postać w Brawl Stars. Niestety, na funkcjonalności związane z klubami będzie trzeba dodatkowo poczekać, ale deweloperzy zapewniają, że ciężko nad nimi pracują.

Daniem głównym Brawl Talku jest więc postać, oprócz tego zapowiedziano dwie skórki, ale także i funkcję losowania skinów – coś, o co gracze prosili niesamowicie często.

Meg w Brawl Stars

Meg jest członkinią tercetu Maksa i Surge’a. Zajmuje się naprawą automatów sprzedających
i jest szalenie błyskotliwa. Chce zostać bohaterką jak Maks i Surge. Ale Maks uważa, że Meg nie jest jeszcze gotowa, więc nigdy nie pozwala jej dołączyć do bitwy. To jednak bez znaczenia:Meg i tak rusza do boju.

Ma mały pistolet na śruby i zadaje drobne obrażenia na średniej odległości Nie ma także zbyt wiele punktów życia Ale braki te nadrabia potężnym superatakiem.

Gdy Meg używa superataku, wzywa robota do naprawy automatów sprzedających i staje się nie do powstrzymania. Jej głównym atakiem są wówczas dwa śmiercionośne działa laserowe które wystrzeliwują szybkie salwy ośmiu pocisków.

Przycisk superataku Meg zyskuje wtedy inną funkcję. Aktywuje alternatywny atak, który zadaje ogromne obrażeni wszystkim wrogom w zasięgu. Ten atak ładuje się sam w sobie dość szybko, ale nie ładuje się wraz z głównym atakiem robota.

Uważajcie: gdy Meg używa robota, jej PŻ powoli spadają. To tylko kwestia czasu, zanim wróci do pierwotnej formy. Gdy PŻ spadają do zera, robot psuje się i Meg wraca do walki. Jedynym sposobem na jej pokonanie jest zniszczenie jej pierwotnej formy.

Nowe skiny i jeden darmowy

Nowe skiny to:

  • Supercell Make dla Gladiatorki Colette
  • V8-BITOWIEC

Skina V8-BITOWIEC można będzie odblokować za darmo w ramach wyzwania Retropolis w październiku.

Supercell wprowadził także skiny sezonowe, które będą dostępne tylko raz w roku. Kupienie ich wszystkich da graczom specjalne odznaki. Dodatkowo dodana jest funkcja losowego wybierania skinów.

 

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars