w

Buzz i Griff nowymi Zadymiarzami w Brawl Stars, darmowa skórka do Bibi, trzy nowe tryby gry

Nowy Brawl Talk ujawnił nadchodzące do Brawl Stars nowości, w tym oczywiście także dwóch nowych zadymiarzy.


Buzz jest ratownikiem w aquaparku Velocirapids. W tym sezonie jest także zadymiarzem chromatycznym. Nie radzi sobie zbyt dobrze, bo jest niski i ma krótkie ręce, jednak uwielbia narzucać własne zasady i mówić innym, co mają robić.

Jest zadymiarzem krótkiego zasięgu, który wyprowadza serie ciosów. Jednak niełatwo mu uciec, ponieważ wykonując superatak, rzuca bojką ratunkową we wroga lub ścianę i przyciąga się do wybranego celu. Jeśli celem superataku jest inny zadymiarz, bojka ogłusza go na krótką chwilę.

Griff To epicki zadymiarz. Jest niezwykle chciwy, ale, tak między nami, niezbyt bystry.

Atakuje za pomocą napiwków ze słoika Edgara i Collette. Napiwki działają w interesujący sposób. Dziewięć monet stopniowo rozprasza się w drodze do celu. Można zatem irytować odległych wrogów, ale prawdziwe spustoszenie sieją ataki z bliska.

Wykonując superatak, rzuca pięcioma banknotami o ostrych krawędziach, które formują szeroki stożek i zadają obrażenia, lecąc tam i z powrotem. Im dalej znajduje się wróg, tym większe obrażenia otrzymuje. Wracając, banknoty mogą przenikać przez ściany.

Griffa można otrzymać za darmo, podejmując lipcowe wyzwanie. Jeśli sprostasz wyzwaniu, otrzymasz Griffa wcześniej. Ale bez obaw, jeśli wyzwanie okaże się zbyt trudne, Griff będzie dostępny w skrzynkach i w sklepie tydzień po ukazaniu się.

Nowe skórki

Nowe tryby gry

  • Brawl-Siatka. Gdy piłka dotknie podłoża na Twojej połowie mapy, wróg zdobywa punkt. Mecz wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie dwa punkty.
  • Koszbrawlówka to propozycja społeczności. Tryb nieco podobny do Zadymy, ale mapa jest krótsza, a piłkę trzeba umieścić w koszu. Problem w tym, że kosz się porusza.
  • Ostatni z trybów to Utrzymaj Puchar. Na mapie znajduje się jedno trofeum, a wygrywa drużyna, która najdłużej utrzyma je w posiadaniu. Ale uwaga! Zadymiarz z pucharem jest spowolniony, więc trzeba bronić go za wszelką cenę.

Rabunek prezentów odszedł w niepamięć, ale odrodził się jako Złodziej trofeów. Zmieniliśmy nieco to wydarzenie, by lepiej pasowało do kampanii „Kto ukradł puchar?” obecnej na kanale Esports. Zamiast prezentu, nosisz teraz puchar.

Nowe modyfikatory

Zapaleni twórcy map ucieszą się z nowo dodanych modyfikatorów. Wszyscy znamy meteoryty i napoje energetyczne, ale dodajemy zupełnie nowe modyfikatory. Szczególnie cieszy, że można ich używać w pokojach dla znajomych. Dodajemy także pięć nowych obiektów:

  • Kolce
  • Spowolnienie
  • Kaleczące Chmury
  • Leczenie
  • Pole Szybkiego Wzmocnienia

Oczywiście można ich używać w edytorze map. Dodajemy również mnóstwo nowych map, a także nowy zestaw map Ligi Mocy.

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars