w

Gracze Brawl Stars dostaną 170 darmowych monet. Przecieki na Dzień Kobiet

Według niepotwierdzonych informacji 8 marca będzie można odebrać specjalną ofertę z 170 darmowymi monetami.


Wczoraj Brawl Stars opublikowało oficjalną grafikę ze Spikiem w roli głównej. Widać na niej całkiem sporo podpowiedzi, tak samo odnośnie Brawl Talka, jak i kolejnych nowości w grze.

Na ścianie powieszone są kartki z przekreślonymi pozycjami takimi, jak:

  • Map Maker
  • Brawl Pass
  • Dzienne misje

Jedynie ostatni punkt “Coś innego” nie jest przekreślony, można więc spodziewać się czegoś więcej, niż tylko zmian balansu. Oczywiście te też się pojawią, na co wskazuje kartka z Jessie i przypięta do niej notatka “Nerf”.

Darmowe monety dla graczy Brawl Stars

Na tej samej grafice gracze dostrzegli przykładowo złotego Spika, który może być zapowiedzią kolejnych złotych i srebrnych skinów. Najciekawszy jest jednak zeszyt z zakreślonymi polami.

@#MONSTER# STARS

Gracze przyjęli, że jest to kalendarz, w którym zakreślone są dwie daty:

  • 6.03
  • 8.03

Przypomnijmy, że według wczorajszej wskazówki Supercella, nowy Brawl Talk powinien pojawić się w piątek, 6 marca. To się jak najbardziej zgadza i dodaje wiarygodności wczorajszym informacjom. Co jednak z 8 marca?

Tutaj leakerzy również mają odpowiedź. Według niepotwierdzonych przecieków na Dzień Kobiet w grze pojawi się specjalna oferta, dzięki której będzie można odebrać 170 monet.

@DzikStar

Na ten moment wydaje się to wszystko mieć wiele sensu i spinać się w jedną całość. 6 marca Brawl Talk, a 8 specjalna oferta w sklepie. Nadal jednak to wszystko to jedynie teorie i niepotwierdzone przecieki.