w

Jak ustawić sobie nietypowy nick w Brawl Stars? W jaki sposób gracze urozmaicają swoje nazwy?

Nazwa gracze w Brawl Stars jest dla wielu osób bardzo ważna. Nic więc dziwnego, że społeczność kombinuje z tym, jak można by było urozmaicić swój nick.


Grając w Brawl Stars, ale także w każdą inną grę multiplayer, gracz jest proszony o nazwanie swojej postaci, lub konta. I tutaj wiele osób spotyka się z niemiłą niespodzianką. Bardzo często proste nicki są już zajęte.

Dlatego gracze instalują na swoich telefonach dodatkową aplikację, pozwalającą na dodawanie różnych znaków do klawiatury, dzięki czemu są w stanie ustawiać sobie emoji, czy nietypowe nazwy kont w Brawl Stars.

Jak zmienić nick w Brawl Stars na nietypowy?

Nick zmieniany jest za pomocą aplikacji, którą każdy może pobrać czy to z Google Play, czy App Store. Jest to Fonts – Emojis & Fonts Keyboard.

Dzięki tej aplikacji nad zwykłą klawiaturą pojawiają się dodatkowe opcje. To własnie dzięki nim można dodawać wspominane, nietypowe znaki. Trudno powiedzieć, czy Supercell w pewnym momencie nie zablokuje takiej możliwości.

Niewidzialne nicki dalej da się robić i to dokładnie za pomocą tej aplikacji. Wystarczy znaleźć taki znak, którego Brawl Stars nie umie wpisać. Potem zostanie nam jedynie potwierdzenie zmian i to wszystko.