w

Rozpoczyna się beta nowej gry Supercella. Połączenie Brawl Stars, Clash Royale i Clash of Clans – Clash Heroes

Jedna z trzech zapowiedzianych gier Supercella właśnie rozpoczyna swoje testy.


Kilka miesięcy temu Supercell ogłosił nadejście trzech nowych gier, które skorzystają z dotychczasowych mechanik i rozwiązań czy to Brawl Stars, czy Clash Royale. Jedną z nich miało być Clash Heroes.

Część osób usłyszy o tym po raz pierwszy, więc w skrócie jest to gra tworzona na silniku Unreal Engine, stawiająca na kooperacyjne „przygody” z elementami RPG.

Rozpoczynają się już testy

Oprócz Clash Heroes, w kolejnych miesiącach zostaną także ujawnione dodatkowe informacje o Clash Quest czy Clash Mini. Czym jednak jest Clash Heroes? Wiadomo o tym jeszcze stosunkowo niewiele, Supercell nie odkrywa wszystkich kart i ujawnia jedynie, że są to pojedynki 3vs3. Sam model rozgrywki wskazuje, że może to być połączenie Brawl Stars, Clash Royale i Clash of Clans:

Teraz pojawiają się informacje, że rozpoczynają się beta testy tej konkretnej gry. Niestety, na ten moment dotyczą tylko Chin. Używanie VPN nic nie da, bowiem Supercell zapewne skorzysta tutaj ze specjalnego numeru IPIN.

Czym jest ten numer IPIN? To coś w rodzaju peselu, jest to numer przypisany do konkretnej osoby. To rozwiązanie umożliwia identyfikację bez podawania takich danych, jak imię, nazwisko i data urodzenia.

Nie wiadomo, kiedy testy będą przeprowadzane także w innych regionach. Prawdopodobnie jest to kwestia kilku miesięcy.

DołączObserwuj
Więcej z Brawl Stars