w

VCR, polski youtuber ujawnia, ile wydał na Brawl Stars i wszystkie inne gry od Supercella

Fot. https://youtu.be/m3VwRQvsINw

VCR jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych youtuberów zajmujących się Brawl Stars. Ile wydał na produkcje Supercella?


VCR ma w tym momencie dwa kanały, jeden swój główny, na którym wyświetlenia są najgorsze od kilku dobrych lat i drugi, na którym lądują nagrania między innymi ze streamów. Drugi kanał zdecydowanie ma się lepiej i w ostatnim miesiącu materiały na nim zostały obejrzane ponad 1.6mln razy.

Youtuber przez lata zajmował się nie tylko Brawl Stars, ale i także innymi grami Supercella. Ile w sumie wydał na mobilne produkcje?

Ile VCR wydał na Brawl Stars?

VCR już kilka miesięcy temu podał kwotę, jaką wydał na wszystkie gry studia, teraz jednak zawęził to strice do Brawl Stars. 3 września 2020 youtuber wspomniał, że na wszystkie gry Supercella wydał ponad 30 tysięcy złotych:

“Szacunkowo jest to kwota między 30, a 40 tysięcy złotych.”

Ile z tego zostało przeznaczonych na BS? To już informacja z najnowszego Q&A:

“Na Brawl Stars wydałem jakieś 12-15 tysięcy złotych”

Czy jest to dużo porównując z innymi? Na pewno nie mało. Wystarczy przywołać tutaj wydatki Dżejdżejki, która na Brawl Stars przeznaczyła mniej, niż 5.5 tysiąca złotych. VCR wydał więc przynajmniej dwa razy więcej i to na jedną grę.

Oczywiście, takie wydatki wiążą się też z nagrywaniem treści na Youtube. Bez ich wydania nie można by było zrobić niektórych odcinków, szczególnie z różnego rodzaju openingów, a te kiedyś królowały na polskim Youtube i nadal są chętnie oglądane przez widzów.