w ,

Dlaczego ten cosplay Yone zachwycił graczy z całego świata i zgarnął tysiące lajków?

Jeden z graczy przygotował cosplay, który naprawdę może zaskoczyć.


Przebieranie się za ulubione postacie z gier czy filmów to hobby wielu osób. Istnieje także ogromna grupa ludzi, którzy codziennie przeglądają zdjęcia ukochanych cosplayerów, wspierają ich finansowo oraz wspólnie wybierają to, w kogo ci mają wcielić się w przyszłości.

Pozostaje stworzyć dopracowany strój, ułożyć perukę, dostosować makijaż, a ci bardziej ambitni znajdują również klimatyczną scenerię do sesji zdjęciowej. Jednak nie każdy cosplay pasuje do tego schematu, a mimo to zgarnia tysiące polubień w internecie.

Niestandardowe podejście do cosplayu

W internecie pojawił się krótki filmik, który w szybkim tempie zgarnął dziesiątki tysięcy reakcji. Mówiono o nim na Twitterze, Reddicie czy TikToku. Chodzi o klip wrzucony przez użytkownika o nicku JalexRosa. Dlaczego jego nagranie stało się tak popularne?

Jalex jest wielkim pasjonatem grafiki komputerowej. W swoich pracach pokazuje, że każdy, kto ma pomysł, chęć i czas, może “wyczarować” naprawdę widowiskowe rzeczy.

Jedną z nich jest jego najnowszy cosplay. Chłopak postanowił wcielić się w Yone, jednego z najnowszych bohaterów League of Legends. Jak można zauważyć po początku filmu – strój stworzył z tego, co dosłownie znalazł pod ręką. Jednak nie to jest najważniejsze. Liczy się końcowy efekt, który osiągnął dzięki obróbce cyfrowej.

Jalex na swoim Twitterze napisał:

Ja + Yone + miesiąc pracy = TO

ZOBACZ – Wiadomo już jaki utwór odgrywany jest na pasywce Evelynn w skórce K/DA ALL OUT w LoLu

Aktualnie powyższy filmik ma prawie 40 tysięcy reakcji na Reddicie, niewiele mniej na Twitterze, a na TikToku obejrzało go grubo ponad milion osób.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy sukces Jalexa. Wcześniej zasłynął z podobnego cosplayu Yasuo, który można zobaczyć tutaj: Nietypowy cosplay Yasuo z League of Legends, który zaskoczy niejedną osobę. ​