w ,

Pierwsze cosplaye Seraphine z League of Legends. Który wypadł najlepiej?

W sieci pojawiły się różne cosplaye nowej bohaterki związanej z League of Legends.


Każdy, kto śledzi nowości i zapowiedzi związane z grą od Riotu, słyszał już o Seraphine. Różowowłosa dziewczyna podbiła serca wielu graczy m.in. swoim talentem wokalnym (zobacz: Jak brzmi cover popularnego utworu zespołu z LoLa K/DA w wykonaniu Seraphine?), jak również stylem – sporej części społeczności bardzo podoba się jej wygląd czy ubrania. Własnie ze względu na to, jak prezentuje się wspomniana bohaterka, sporo cosplayerek postanowiło przebrać się za nią. Jak im wyszło?

Różne cosplaye Seraphine

Warto na początku zaznaczyć, że cosplay Seraphine nie jest trudny. Postać nie ma jednego określonego stroju, a co za tym idzie – możliwości i interpretacji jej osoby jest naprawdę dużo. Jednak mimo to widać, że nawet proste przebranie może sprawić dużo radości. Widać, że wszystkie dziewczyny, które wcieliły się w nową bohaterkę League of Legends, bawiły się przy tym naprawdę dobrze.

Niezależnie od wybranego ubrania pewne elementy pozostały niezmienne – niebieskie soczewki, kolor włosów oraz charakterystyczna gwiazdka pod okiem.

Instagram: juvartsy

Twitter: Pinkstellaire
Twitter: CanduStark

Instagram: andypandycosplay

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cosplay