w

10 operacji w CSGO jednak nie będzie? Marzenia graczy pod dużym znakiem zapytania

Bardzo możliwe, że 10. operacja jednak nie trafi do CSGO. Istnieje mnóstwo argumentów, opierających się o poprzednie działania Valve, które to popierają.


W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o kolejnej operacji, która miałaby trafić do Counter-Strike’a: Global Offensive. Deweloperzy znów zdają się zaniedbywać swój tytuł, nie dodając większych aktualizacji, a społeczność jest głodna nowych wrażeń.

Być może właśnie z tego powodu powstała teoria o nadchodzącej 10. operacji. Mimo to, możliwe jest, że jednak nie zobaczymy jej w grze.

Dlaczego prawdopodobnie nie zobaczymy 10. operacji?

Jak poinformował w mediach społecznościowych użytkownik wickedplayer494, który w przeszłości podawał bardzo celne leaki CSGO – nie jest w stanie uzasadnić lub w inny sposób zweryfikować raportów o wydaniu 10. operacji w CS-ie.

Operacja Shattered Web została wydana tuż przed 17:14 CST 18.11.2019r. Zaktualizowane zasoby sklepu (a więc czas modyfikacji zasobu), jak nagłówek promocyjny, zostały przesłane na krótko przed 20:41 CST tej samej nocy, 3 i pół godziny po wydaniu, a nie wcześniej.

Według wickedplayera nie ma dowodów na to, że do CSGO zmierza aktualizacja z nową operacją:

Trudno powiedzieć, kto w tym wszystkim ma rację. Jedni są przekonani, że 10. operacja stała się faktem, inni zupełnie temu przeczą.