w

S1mple jest jednocześnie jednym z najlepszych snajperów i aimerów CSGO na świecie. Jak to możliwe?

Strzelanie headshotów z AWP? Niby bez większego sensu, jednak dzięki temu s1mple jest jednym z najlepszych aimerów na świecie.


Oficjalnie to Mathieu ‘ZywOo’ Herbaut jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a zaraz za nim miejsce zajmuje Aleksandr “s1mple” Kostyliev. Według licznych opinii społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive jest zupełnie na odwrót i mają to potwierdzać liczne statystyki.

Dużym osiągnięciem ukraińskiego zawodnika wydaje się posiadanie sporej liczby likwidacji z AWP i jednocześnie wysoka ilość headshotów na rundę.

Jak to jest możliwe?

Aleksandr “s1mple” Kostyliev z domysłu jest zawodnikiem, który specjalizuje się w broni snajperskiej. Jego talent polega między innymi na tym, iż sprawdza się nie tylko na dłużgi, ale również na krótki dystans. Jego celność jest na tyle wysoka, iż nierzadko bez problemu trafia w głowy swoich przeciwników. Co więcej, gdy ma czas na dokładne wycelowanie to nie strzela natychmiast w korpus rywala, a starannie celuje w głowę.

Dodatkowo często możemy go zobaczyć w posiadaniu AK-47. Okazuje się, iż również jest bardzo celnym zawodnikiem z tej broni i potrafi strzelać niesamowite headshoty.

s1mple to wybitny zawodnik, który nieprzerwanie zwiększa swoje umiejętności w Counter-Strike’u: Global Offensive. Warto również dodać, iż Ukrainiec ma dopiero 23-lata, zatem jest jeszcze grubo przed swoją esportową emeryturą.