w

Aktualizacja CSGO daje dodatkowe pieniądze drużynie z AFK. Techniczna pauza, naklejki

Do CS:GO wprowadzono nową aktualizację, w której jedną z funkcji ma być poprawa problemów, które pojawiły się po usunięciu botów.


Valve doskonale wie, że brak botów zrodziło nowe problemy, dlatego nowa aktualizacja ma za zadanie przede wszystkim pomoc osłabionej drużynie. Oprócz tego dodano także nowe naklejki najlepszych drużyn z Regional Major Ranking w 2020.

Nowa aktualizacja CS:GO

Opis nowej operacji sprowadza się w zasadzie do dwóch najważniejszych funkcji. Jedną jest dodatkowa gotówka dla osłabionej drużyny, druga to automatyczna pauza po wyjściu członka zespołu.

Jeżeli drużyna ma mniej graczy, niż przeciwnicy przez trzy rundy w trakcie połowy w trybach Turniejowym i Skrzydłowym, każdy gracz otrzymuje bonusowy tysiąc dolarów. Zostało to nazwane jako “Shorthanded Loser Income” i nie obowiązuje w momencie, gdy gracz został wyrzucony, a jedynie przy rozłączeniu lub wyjściu.

W trybach Turniejowym i Skrzydłowym każda drużyna otrzymuje 2-minutową pauzę techniczną, która rozpocznie się automatycznie w przypadku pierwszego rozłączenia gracza. Przerwa zakończy się wcześniej, jeżeli gracz, który wyszedł, wróci do gry.

Zmieniono także kwestię związaną z pingowaniem. Od teraz ma pokazywać konkretną nazwę lokacji. Reszta to tak naprawdę zmiany typowo w mapach.

Aktualizacja na pewno ciekawa, gracze już komentują, że to nie naprawi całkowicie sytuacji z botami, ale faktycznie może w pewnym stopniu pomóc.

Natomiast jeśli chodzi o mapy, to są to standardowo głównie naprawy błędów drobne poprawki.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike