w

Coś dużego szykuje się w CSGO. Znowu padł rekord, który wcześniej oznaczał nową operację

Jedna z osób zajmujących się przeszukiwaniem plików CS:GO i zbieraniem informacji odnośnie produkcji Valve właśnie zauważyła coś ciekawego.


Gabe Follower, czyli jeden z najpopularniejszych leakerów Counter-Stirke’a: Global Offensive, zauważył coś bardzo ciekawego. Większość graczy zdaje sobie sprawę z tego, że deweloperzy posiadają swoją własną, specjalną wersję testową CS:GO.

Kilka miesięcy temu padł w niej rekord osób online, 4 pracowników coś kombinowało. Gracze przewidywali nową operację i faktycznie to się sprawdziło. Chwilę później wyszło Broken Fang. Teraz sytuacja ta się powtarza.

Nowy rekord w wersji testowej CS:GO

Wcześniejszy rekord mówił o4 pracownikach, teraz jest ich 5. Czyli ewidentnie Valve coś kombinuje.

Co deweloperzy zamierzają dodać do gry?

W chwili obecnej trudno powiedzieć co deweloperzy szykują dla swoich graczy. Pewny jest jednak fakt, że „to coś” jest już testowane przez zespół zajmujący się CS:GO. Bardzo możliwe, że jeśli zmiany są naprawdę poważne, jak na przykład przeniesienie na silnik Source 2, to zobaczymy ją dopiero po ukończeniu operacji Broken Fang.

Oczywiście nie ma absolutnie żadnych oznak, że chodzi o nowe serce gry, więc raczej doniesienia o Source 2 należy traktować z dużym przymrużeniem oka.

Jedni śmieją się, że nowość, którą szykuje Valve to dodanie kurczaków na Vertigo, drudzy natomiast poważnie zastanawiają się nad aktualizacją silnika do Source 2. Tego, jaka jest prawda, dowiemy się już w najbliższych tygodniach lub miesiącach.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike