w

Aktualizacja CSGO myląca dla Polaków. Połowa o innych rozgrywkach, czyli dodanie PGL Antwerp 2022

Do CS:GO trafiła nowa aktualizacja, której głównym celem jest dodanie nowych przedmiotów związanych z Antwerp 2022.


Valve wprowadziło do gry nową aktualizację, która nieco namieszała. A namieszała dlatego, że na oficjalnej stronie dalej widnieją napisy związane z PGL Stockholm. Z jakiegoś powodu połowa komunikatu (w języku polskim) jest o PGL Stockholm, a druga połowa o PGL Major Antwerp 2022. Dzieje się tak praktycznie tylko w polskiej wersji językowej.

Jedna część jest po polsku, druga po angielsku – dla osoby niezaznajomionej z tematem może to być naprawdę mylące. O braku polskich znaków nawet trudno już wspominać.

Chodzi jednak ogólnie o Antwerp i co do tego nie ma wątpliwości, dopiero dalej pojawiają się komunikaty stricte o najnowszych rozgrywkach, ale też w polskiej wersji nie ma wielu informacji, które są przykładowo w angielskiej.

Co zostało dodane?

Cały opis aktualizacji jest tak naprawdę podyktowany PGL Major Antwerp 2022.

Jeżeli chodzi o angielską wersję, to wszystko się tam zgadza, więc trzeba bazować na niej. Polska jest naprawdę trudna do ogarnięcia. W każdym razie do kupienia jest przepustka, posiadająca dwie wersje.

Są naklejki:

Autografy:

Standardowo można wykonywać wyzwanie Pick’Em, po zakupie przepustki otrzymać monetę i przeżywać całe rozgrywki jako pełnoprawny widz.