w

Beta Counter Strike 2 z Source 2 za rogiem. Co ze skinami, jak to ma wyglądać, co będzie dalej?

Według zaufanych źródeł, na jakie powołuje się Richard Lewis, beta Counter Strike 2 w CS:GO nie tylko jest prawdą, ale ma ruszyć dosłownie za chwilę.


Nieoficjalne informacje są praktycznie wszędzie takie same. Niedługo zostanie wydana beta Source 2, a wraz z nią CS:GO przejdzie na nową nazwę – Counter Strike 2. Choć jest to zawiłe, to w rzeczywistości oznacza po prostu przesiadkę na nowy silnik, która zostanie zaakcentowana zmianą nazwy.

I tak oto, według Richarda Lewisa, znanego dziennikarza, beta CS2 jest tuż za rogiem. Wstępna data to 1 kwietnia – tak Prima Aprilis, ale ponoć nie ma to związku, choć wygląda dość podejrzanie.

Counter Strike 2, co wiadomo?

Czyli beta powinna pojawić się gdzieś w marcu. Jeżeli chodzi o skiny i ogólnie przedmioty kosmetyczne, to zostaną one przeniesione do nowej wersji. Jedyny problem jest z ruletkami. Tutaj nie wiadomo, co planuje Valve.

Ponoć już na betę Valve ma zaproponować serwery ze 128-tickrate, co zdecydowanie jest bardzo dobrą informacją.

Oprócz tego „dwójka” będzie ponoć posiadała ulepszony system matchmakingu, który ma ponoć być zbliżony do tego, co proponują zewnętrzne usługi pokroju FACEIT.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike