w

Bezgłowy jeździec w CSGO. Nie dało się zlikwidować przeciwnika, bo nie miał głowy

Dziwna sytuacja w CS:GO. Postać jednego z graczy nie miała głowy, przez co trudniej było ją zlikwidować.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive doskonale zdaje sobie sprawę z wielu błędów w grze, które ostatecznie mogą utrudniać rozgrywkę.

Trudno sobie jednak wyobrazić, że podczas rundy pistoletowej, gdy wszystkim zależy przede wszystkim na trafieniu przeciwnika w głowę, ten zwyczajnie nie ma głowy. To jeden z wielu błędów, jakie dotknęły CS:GO, ale akurat ten wpada w pamięć.

Gracz CS:GO biegający bez głowy

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „0fficialphu0ng” pokazał swoją nietypową sytuację. Ekipa terrorystów przejmuje bombsite B na Mirage’u, a CT próbuje go odbić. W pewnym momencie pojawia się tajemniczy jeździec bez głowy, którego niemal nie sposób zlikwidować. Wygląda to całkiem zabawnie, dzięki czemu nagranie osiągnęło sporą popularność na Reddicie.

Społeczność jest zdziwiona i trudno jej wyjaśnić skąd taki błąd pojawił się w grze. Wcześniej raczej bardzo rzadko można było usłyszeć o takich incydentach, zatem jest to dość wyjątkowe. Nie wiadomo, czy powodem są ostatnie aktualizacje, lecz graczom pozostało tylko mieć nadzieję, że bug nie będzie pojawiał się często, gdyż może znacząco popsuć rozgrywkę.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike