w

Biedronka odpowiedziała polskiemu graczowi CSGO, który narzekał na jedne ze słodyczy

Jeden z polskich graczy kupił w Biedronce słodycze. Niby nic specjalnego, a jednak.


Profesjonalni zawodnicy Counter-Strike’a: Global Offensive z reguły posiadają swoje własne media społecznościowe, na których dzielą się nowinkami ze swojej kariery i życia. Całkiem zabawny wpis opublikował „Luz”, z którego wynika, że kupił w Biedronce słodycze o nazwie „Kamyki”.

Niestety w trakcie ich jedzenia zaczął „obawiać się o swoje uzębienie”. I zapewne nic by się z tym dalej nie działo gdyby nie fakt, że Biedronka postanowiła odpowiedzieć.

Biedronka odpowiedziała zniesmaczonemu zawodnikowi CS:GO

Biedronka znana jest ze swojego dość specyficznego prowadzenia mediów społecznościowych, ale i tak jej odpowiedź była zaskoczeniem. Gracz opublikował prosty wpis, w którym pożalił się, że słodycze oferowane w sklepie są po prostu zbyt twarde.

Na wpis progracza odpowiedziała sama Biedronka, która po prostu poleciła mu złożyć reklamację w sklepie lub wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta. Niby nic, ale i tak wywołało to spore emocje.

Z jednej strony zabawne, z drugiej nieco straszne, że w polskim CS:GO najciekawszym, co się dzieje oprócz “było blisko”, jest kupowanie za twardych cukierków.