w

Carmac w płaczu informuje o tym, że IEM 2020 odbędzie się bez publiczności

Wczoraj potwierdziło się, że tegoroczne Intel Extreme Masters w Katowicach odbędzie się bez udziału publiczności.


Wczoraj świat obiegła smutna informacja o tym, że IEM 2020 odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko przez koronawirusa, który okazał się być realnym problemem również w Polsce.

Choć na ten moment w naszym kraju nie potwierdzono żadnego przypadku (osoba z Łodzi przechodzi jeszcze badania), to Wojewoda Śląski zdecydował się bardzo ograniczyć IEM.

Carmac informuje o decyzji Wojewody

Michal Blicharz poinformował o tym na streamie z CS:GO. Widać, ile ta cała sytuacja kosztuje cały ESL. Carmac ze łzami w oczach przekazał smutną wiadomość wszystkim fanom.

Intel Extreme Masters dla wielu ludzi znaczy więcej, niż każde inne wydarzenie esportowe w roku. Zwykło się mówić, że jest to najważniejsze miejsce dla wszystkich, którzy kochają gry. Faktycznie coś w tym jest. To największa i obecnie wydaje się bezkonkurencyjna impreza tego typu w Polsce.

Prasa i goście nadal będą mogli wejść na teren, natomiast widzowie nie mają takiej możliwości. To była bardzo trudna decyzja, która zapadła zdecydowanie za późno. Wiele osób już jest w Katowicach, inni byli w trakcie podróży.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike