w

Co dalej ze skradzionym rowerem Pashy, polskiego gracza CSGO? “Nie mam pojęcia jak tego clutch zagrać”

Pasha informował o tym, że jego rower został skradziony, co działo się dalej?


Pasha, jeden z legendarnych polskich graczy CS:GO, ma nietypowy problem. Jeden z jego rowerów został skradziony. Zawodnik wspominał, że ma już “demko” i będzie ścigał sprawcę. Problem w tym, że miał on nałożoną czapkę i maseczkę.

A to skutecznie utrudniło poszukiwania. Kilka dni po tej akcji wiadomo, że Pasha nadal pozostaje bez jednego z rowerów. Na swoim Facebooku pokazał dokładnie, o jaki rower chodzi.

Co dalej ze skradzionym rowerem Pashy?

“Ziomeczki. O to właśnie ta kabaryna została zajumana z garażu przez pewnego sneaky beaky lepkie ręce.” – pisze Pasha. Szanse na odzyskanie roweru są bardzo małe, bowiem trudno będzie pytać każdego na tym konkretnym rowerze. Jeżeli macie ten model to… Możliwe, że czekają Was dziwne zaczepki.

Sam Jarek mówi, że nie bardzo wie, jak się do tego zabrać. Sprawca więc prawdopodobnie ucichnie, dopóki rower nie zostanie złapany. Osobiście znamy przypadki kradzieży rowerów, w których nagrania nie pomogły.

Jeżeli kradzież nastąpiła przez grupę, to możliwe, że za jakiś czas policja odkryje “dziuplę” i przy okazji ten rower. Jeżeli nie, to może być przegrana sprawa. Nadal jednak to “demko” ze złodziejem nie pojawiło się w sieci.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike