Co zmienia nowa aktualizacja CSGO? Nowe ostrzeżenia za griefing, zmiany map i więcej

Counter Strike

Reklama

Dzisiejsza aktualizacja w CS:GO jest większa, niż zazwyczaj – waży więcej, niż 15MB, dokładnie 100MB, a to już spory sukces.


Update nie jest jednak jakiś niesamowicie duży. Przede wszystkim dodano nowe elementy w związku z ogłoszonym konkursem na skiny – Sny i Koszmary. Valve dodało w tym przypadku checkbox do zaznaczania chęci wzięcia udziału.

Oprócz tego wprowadzono nowe ostrzeżenia dla osób, które otrzymują wiele zgłoszeń za griefing. To coś, co ma ponoć pozytywnie wpłynąć na zachowanie niepokornych graczy. Dodatkowo zaszło kilka zmian na dwóch mapach.

Nowa aktualizacja w CS:GO

Reklama

Teraz, jeżeli dostaniecie wiele zgłoszeń za griefing, wyświetli Wam się odpowiednia informacja. Oryginalnie w języku angielskim jest to:

Reklama

„You have been receiving significantly more griefing abuse reports than most players. If this continues you will receive a matchmaking cooldown penalty.”

Ta kwestia budzi chyba najwięcej emocji wśród graczy, którzy uważają, że będzie to nadużywane. Użytkownicy Reddita już alarmują, że jest to dodatkowa furtka do mass-reportów. Czy tak będzie? Przekonamy się za kilka tygodni.

Zmienione zostały dwie mapy: Pitstop i Mocha. Warto dodać, że Pitstop ma także nowy ekran wczytywania.

Najpierw usunięty ekran wczytywania:

I ten, który dodano:

I to cała aktualizacja, jaka dzisiaj została wprowadzona na serwery.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej