Co zmienia nowa aktualizacja CSGO? Operacja Broken Fang, zmiany Zeusa i więcej

Counter Strike

Reklama

W nocy do CS:GO dodano nową aktualizację, która wprowadza kilka zmian.

Reklama


Nowa aktualizacja według oficjalnego opisu skupia się na tematach związanych stricte z operacją Broken Fang. Oficjalny opis to jednak nie wszystko, warto standardowo spojrzeć nieco głębiej, gdzie mało kto zagląda.

Zgodnie z tym, co czytamy, Broken Fang Premier będzie dostępny dla każdego. Valve zapewnia także, że osoby posiadające przepustki Broken Fang będą grać z kontami o statusie Prime w Broken Fang Premier.

Co jeszcze się zmieniło?

Oczywiście Valve wprowadziło poprawki tłumaczeń. Być może w końcu zasugerowano się odzewem społeczności i będą one dodawane tylko podczas większych aktualizacji. Co oprócz tego? Coś, co mało kto zrozumie i nikt nie zauważy – naprawiono ładowanie biblioteki sieciowej „wlanapi.dll”.

Reklama

Zmianą, która jednak najbardziej zelektryzowała społeczność, jest poprawienie Zeusa. Gracze od dawna śmiali się, że CS:GO jest niegrywalne przez kilka szczegółów dotyczących tej broni, więc Valve postanowiło to naprawić. Zmiany są kosmetyczne i nie wpływają w żaden sposób na balans.

Wcześniej:

Teraz:

Jak można zauważyć, zmieniono napis z „X-21” na „X-27”, poprawiono także samą nazwę broni z „Zeuss” na „Zeus”. I to w zasadzie cała aktualizacja. Raczej nie wprowadza większego powiewu świeżości, najbardziej chodziło tutaj o ten darmowy dostęp do Broken Fang Premier.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej