Co zmieniła nowa aktualizacja w CSGO oprócz tego, że zepsuła misje i zmieniła jeden ze skinów?

Counter Strike

Reklama

Dzisiaj do CS:GO wprowadzono nową aktualizację, która chwilowo popsuła misje w trybie Odbijanie.


Nowa aktualizacja nie wprowadza niczego rewolucyjnego, choć na pewno jest niesamowicie ciekawa dla osób, które mieszkają w Argentynie. Właśnie uruchomiono tam serwery, co jest zdecydowanie najważniejszą informacją aktualizacji.

Z ciekawszych rzeczy zmieniono jedną ze skórek do AK-47, natomiast zmiana jest na tyle mała, że w ogóle trudno ją zauważyć.

Reklama

Chodzi o element nad spustem. Żeby to dostrzec, najłatwiej jest otworzyć sobie grafiki w dwóch kartach i się chwilę pomiędzy nimi przełączać, by się dokładnie przyjrzeć. Trudno powiedzieć, skąd taka decyzja o zmianie.

Co jeszcze nowego?

Reklama

Oczywiście wprowadzono wiele różnych bugfixów, te dotyczą głównie trybu Odbijanie (Retakes). Co prawda Valve popsuło tym samym misję z MVP, ale ponoć zostało to już naprawione. Przynajmniej tak informuje jeden z pracowników na Reddicie.

Naprawiono między innymi crashe, przydzielanie kart czy błąd z dodatkowym C4. Jeżeli chodzi o mapy, to dużej aktualizacji doczekało się Apollo, dostał bowiem kilka zmian i poprawek.

Aktualizacji nie można uznać za przełomową, ale na pewno była potrzebna. Usuwa kluczowe błędy, jak chociażby ten z dodatkowym ładunkiem w trybie Odbijanie. Oprócz tego gracze docenią poprawki związane z crashami i freezami.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej