w ,

Jak zagrać w nowy tryb Among Us w CSGO? Świetne przeniesienie jednej gry do drugiej

Niestandardowy tryb gry w CS:GO, który opiera się na zasadach Among Us.


Among Us było najpopularniejszą grą na świecie w 2020 roku, zatem nie dziwi fakt, że zasady produkcji wielokrotnie były i cały czas są przenoszone do innych gier. Jedną z nich jest Counter-Strike: Global Offensive, do którego wprowadzono niestandardowy tryb opierający się na zasadach z produkcji InnerSloth.

Nie trzeba zbyt wiele robić, aby w niego zagrać, ponieważ twórcy udostępniają własne, gotowe serwery.

Gdzie można zagrać w CS-owy Among Us?

Tryb Among Us nie jest oficjalną częścią gry, a także nie wymaga pobierania modów lub specjalnego ustawiania serwerów. Jest on możliwy do zagrania na platformie Cybershoke.net, gdzie wystarczy zarejestrować swoje konto, a następnie dołączyć do interesującego nas trybu rozgrywki.

Mapa prezentuje się naprawdę nieźle i trzeba przyznać, że jej twórcy bardzo się postarali. Przede wszystkim wygląda niemal identycznie, jak ta z Among Us. Poza tym została przystosowana do Counter-Strike’a pod względem optycznym, więc gracze z pewnością się nie zawiodą. Poniżej można zobaczyć jej kilka zrzutów ekranu:

Podobnie jak w oryginalnym Among Us, tutaj również można znaleźć zadania do wykonania czy chociażby otwory wentylacyjne, w których może czaić się impostor. Z pewnością każdy fan Among Us i Counter-Strike’a będzie zadowolony, ponieważ projekt został wykonany naprawdę starannie.

Sam Cybershoke cały czas się rozwija i oferuje swoim użytkownikom coraz więcej interesujących trybów, które dostarczą graczom nie tylko mnóstwo dobrej zabawy, ale również zwiększą ich umiejętności.