w

„Nieszczelne” ściany na Mirage w CSGO, które mogą zaskoczyć. Da się przez nie rzucać broniami

Gracze CS:GO odkryli kolejny błąd w grze. Tym razem mowa o ścianach pożerających bronie na Mirage’u.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive zdaje sobie sprawę z licznych, drobnych błędów w grze. Mimo to dość często można spotkać się z bugiem, który powoduje, że ściany pożerają bronie graczy. W niektórych momentach podczas meczu może to być kluczowy problem, który zadecyduje o zwycięstwie jednej ze stron.

Jeszcze pewien czas temu informowaliśmy o podobnych incydentach na Inferno. Miało to miejsce 9 miesięcy temu, a Valve nadal nic z tym nie zrobiło.

Gdzie broń przenika przez ścianę i jak się to dzieje?

Jak widać na poniższym materiale – po ustawieniu się w konkretnym miejscu i wyrzuceniu broni, ta przenika przez ścianę. Deweloperzy z pewnością wiedzą o tym problemie od dłuższego czasu, gdyż temat był poruszany całkiem często. Mimo to dotychczas nie został on naprawiony i dalej występuje na mapach Counter-Strike’a.

Gracz podzielił się również, że podczas jednego ze spotkań na Faceit’cie, jego broń wylądowała tam zupełnie przez przypadek. Poniższy materiał pokazuje całą sytuację, ale również to, że karabin snajperski wypadł poza mapę i najzwyczajniej w świecie znikł. Nie ma już możliwości jego odzyskania:

Być może wcześniej czy później Gabe Newell i spółka wprowadzą rozwiązanie, które zupełnie wyeliminuje ten problem. Takim posunięciem z pewnością byłby silnik Source 2, jednak w chwili obecnej nie zapowiada się na to.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike