w

Cztery skiny do CSGO, które już niebawem mogą znaleźć się w grze za sprawą graczy

Cztery skórki do CSGO stworzone przez społeczność, które mają największe szanse na znalezienie się w grze.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive tworzy mnóstwo skinów, jednak nie wszystkie mają szansę znaleźć się w grze. Tylko te najlepiej wykonane i w pełni docenione przez społeczność mogą zostać dodane przez deweloperów. Oto lista czterech skórek, które zostały wydane w ostatnim czasie i cieszą się największym uznaniem ze strony graczy.

Jak prezentują się te skiny i czym zachwycają graczy CSGO?

AK-47 Anubis

Ta skórka została stworzona wzorując się na kulturze i symbolach egipskich oraz mapie Anubis. Została stworzona z dużą dbałością o najmniejsze detale i zapewne właśnie dlatego gracze natychmiast ją pokochali. Poniżej można zobaczyć kilka ujęć tego skina, natomiast pod tym linkiem znajduje się jej strona w warsztacie.

Glock-18 Cryo

Jak poinformował autor tej skórki – pomysł na nią opiera się przede wszystkim na ciekłym azocie, lodowcach i zamarzniętych jaskiniach. Gracz chciał, aby lód umieszczony na skórce wyglądał jak najbardziej realistycznie. Do tego musiał wykorzystać ogromnej ilości warstw, jednak ostatecznie efekt jest naprawdę zadowalający, co można zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu. Link do warsztatu znajduje się tutaj.

AWP Dragon Tale

Kolejna propozycja jest dość kontrowersyjna, ponieważ w założeniu miała przedstawiać „Dragon Lore dla dzieci”. Mimo to, skin wygląda całkiem świetnie i zyskał sporo pozytywnych oceń ze strony społeczności. Autor wzorował się nie tylko na Dragon Lore, ale również graffiti z Overpassa. Link do warsztatu tutaj.

AK-47 Assassins

Kolejną ze skórek zachwycą się przede wszystkim fani japońskiej kultury (tzw. otaku) i bajek, znanych jako anime. Właśnie w tym azjatyckim stylu został wykonany Assassins. Skórka wygląda naprawdę świetnie i z pewnością zainwestowałoby w nią wielu graczy. Pod tym linkiem można znaleźć jej stronę w warsztacie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike