w

Deweloperzy CSGO poszli na skróty i stworzyli krzaki z samochodów? Gracze uważają, że tak

Tekstury samochodu wykorzystane do stworzenia krzaków? Recykling według Valve.


Deweloperzy Valve bardzo często w swojej historii lubili iść na skróty, natomiast gracze mogli to odkryć przy naprawdę wielu okazjach. Przykładów można byłoby wymieniać całe mnóstwo, jednak jednym z nich, który został odkryty w ostatnim czasie są… krzaki na mapie Assault. Okazuje się, że deweloperzy do ich stworzenia użyli tekstur, które wykorzystano również do stworzenia samochodów.

Jak wyglądają krzaki zrobione z samochodu w CS:GO?

Jak możemy zobaczyć na poniższym materiale wideo – z niewyjaśnionych przyczyn graczowi nie pomalowało się część tekstur, w związku z czym mógł on zobaczyć ich prawdziwy wygląd. W tej wersji zupełnie nie przypominają one roślin, a raczej czegoś na wzór na poszatkowanego samochodu. Przynajmniej tak mówią liczne opinie użytkowników Reddita.

Video

Poniżej można natomiast zobaczyć krzaki, których tekstury zostały prawidłowo oteksturowane. Czy to coś złego, że użyto drugi raz stworzonych już modeli? Zdecydowanie nie. To coś, co robi wielu deweloperów i raczej nie można powiedzieć, że Valve zrobiło tutaj coś nie tak

Ciężko powiedzieć czy jest to akurat poszatkowany samochód czy też coś zupełnie innego, jednak z pewnością nie przypomina to roślin.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike