w ,

W COD Warzone znalazła się postać bliźniaczo podobna do profesjonalnego gracza CSGO

Gracze zorientowali się, że jedna z postaci w Call of Duty bardzo mocno przypomina jednego z profesjonalnych graczy CS:GO.


Tego typu sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Gracze są przekonani, że Treyarch specjalnie stworzyło jednego z operatorów w taki sposób, by ten był bardzo podobny do jednego z graczy CS:GO.

Prawdopodobnie jest to po prostu easter egg, który nie niesie za sobą niczego więcej. To natomiast zabawna ciekawostka, która była ukryta przez wiele miesięcy. Nikt wcześniej na to nie wpadł.

Olofmeister w COD Warzone

Użytkownik Reddita o nicku “Avenger2017” zwrócił uwagę społeczności na fakt, że w Call of Duty Black Ops można grać operatorem “Baker”, który jest bliźniaczo podobny do Olofmeister’a, jednego z najbardziej rozpoznawalnych graczy Counter Strike’a.

Wydaje się, że naprawdę coś w tym jest. Bardzo możliwe, że to albo ogromny zbieg okoliczności, albo zwyczajnie klasyczny easter egg. Wcześniej zupełnie nie wiązano Call of Duty z CS:GO.

Baker nie został dodany niedawno, w różnych grach z serii COD występuje od jakiegoś czasu. Podstawowo jest obecny w Cold War, natomiast można nim też grać w Warzone, czy trybie Zombie.

Postać ma sporo różnego rodzaju przedmiotów kosmetycznych, które przy okazji stały się obiektem dyskusji graczy CS:GO. Ci wspominają, że fajnie byłoby zobaczyć właśnie tak ubranych agentów w Global Offensive.