w

Dlaczego według graczy CSGO Valve właśnie zepsuło wszystkie skórki AK-47?

Skórka do AK-47 różni się w grze od swojego oryginału. Twórca twierdzi, że ten incydent podkreśla problem ze wszystkimi skinami do tego karabinu.


Jeden ze współtwórców warsztatu Steam dla CSGO twierdzi, że jego skórka została zmieniona po przesłaniu jej do recenzji i że ta zmiana podkreśla duży problem ze wszystkimi skórkami AK-47 w grze.

Wpis na subreddicie gry pokazywał obraz z rynku Steam AK Voltaic i porównywał to z tym, jak wygląda w grze i rzeczywiście jest kilka różnic. Według użytkownika magazyn jest miejscem, gdzie skórki są najbardziej zmieniane.

Valve prawdopodobnie nie zepsuło wszystkich skórek do “kałacha” w CSGO

Na szczęście może nie być tak dużym zmartwieniem, jak przypuszczał twórca Voltaica. Twórcy Warsztatu Steam często modyfikują swoje projekty, przesyłając je do Valve do recenzji. Czasami te ostateczne zmiany nie docierają aż do pliku obrazu przesłanego wraz ze skórką, co prowadzi do pewnych różnic między plikiem przedmiotu na rynku a jego reprezentacją w grze.

W przeszłości prowadziło to do zamieszania z niektórymi broniami, ponieważ pliki obrazów z rynku Steam nie pasowały do skinów w grze. Ale ponieważ twórcy skórek CSGO przekazują swoje pliki Valve, ostatecznie to deweloper musi zaktualizować zdjęcia z rynku, a także pliki przesłane w grze. Mimo to, każdy, kto gra w CSGO wie, iż czasami Valve działa po swojemu.

Gdy deweloperzy aktualizują pliki marketplace, zwykle odbywa się to w dużych partiach, co wyjaśnia spore opóźnienie między zaakceptowaniem skórki, włożeniem jej do skrzynki i sprzedażą, zanim jej obraz zostanie odpowiednio zaktualizowany.

Sprzedaj skiny do CS:GO w 5-ciu prostych krokach | IThardware.pl | ITHardware

Oczywiście rzadko kiedy występują sytuacje, w których różnica między zdjęciem na rynku Steam, a skórką w grze jest znacząca. Dodatkowo każdego skina z marketplace’u da się sprawdzić przed zakupem.