w ,

Gracze przenieśli mapy z Valoranta do CSGO i wygląda to naprawdę nieźle. Riot się obrazi?

Mapa Valoranta w CSGO? Dlaczego nie.


Wśród wszystkich FPS-ów to właśnie CSGO ma najwięcej wspólnego z Valorantem. Wielu graczy Counter-Strike’a przeniosło się na tytuł Riotu, jednak część mimo wszystko wolała pozostać lub powrócić do produkcji Valve.

W tym momencie śmiało możemy mówić o mieszaniu się obu społeczności, ponieważ gracze zaczynają tworzyć mapy z Valoranta w CS-ie.

Jak prezentuje się Split w CSGO?

Poniżej zaprezentowano screeny, pokazujące mapę Split w Counter-Strike’u. Lokacja została odwzorowana naprawdę nieźle i z pewnością zajęło to graczowi mnóstwo czasu. W chwili obecnej Split został zasubskrybowany w warsztacie Steam przez blisko 5000 użytkowników. Mapa jest dostępna do przejrzenia i pobrania pod tym linkiem w Warsztacie Steam.

Bardzo prawdopodobne, że wkrótce zobaczymy więcej map i elementów z Valoranta w CSGO. Warsztat Steam umożliwia użytkownikom Counter-Strike’a realizować dosłownie każde pomysły, dlatego wszystko zależy wyłącznie od chęci i inicjatywy społeczności.

Powstaje jednak bardzo istotne pytanie, co na to Riot? W końcu to jakby nie było w pewien sposób specjalne skopiowanie tego, co stworzyli i wymyślili deweloperzy Valoranta. Jeżeli mapa stanie się popularniejsza, jej twórca może mieć niemały problem.