w

Dlaczego zdaniem graczy CSGO, Cobblestone może powrócić do gry na Halloween?

Powrót Cobblestone, czyli mapy wycofanej z aktywnej puli jeszcze w 2019 roku staje się coraz gorętszy. A to za sprawą nadchodzącego Halloween.


Temat Cobblestone dla wielu osób w społeczności CS:GO jest istnym zapalnikiem. Masa graczy chce, by mapa wróciła do aktywnej służby po ponad roku nieobecności. Przypomnijmy, że lokację przeniesiono do puli rezerwowej 19 marca 2019 roku.

Od tamtej pory Valve nie robiło niczego, co mogłoby zwiastować powrót. Aż do niedawna, gdy oficjalne konto na Twitterze odpowiedziało na jeden wpis, nawiązujący jeszcze do 2018 roku.

Cobblestone ma szansę wrócić?

Po wielu prośbach graczy odnośnie przywrócenia Cobblestone na Halloween, Valve odpowiedziało na jeden z wpisów dotyczący sprawy z 2018 roku. Sytuacja dość dziwna, natomiast społeczność doszukuje się tutaj ukrytego przekazu od deweloperów. Czy rzeczywiście tak jest?

“sapphiRe” opublikowała swoje stare zdjęcie z Cobblestone na monitorze, na co odpowiedziało samo Valve, nawiązując do sprawy z showmatchem sprzed 2 lat. Największą podpowiedzią ma być po prostu zdjęcie, które widoczne jest w pierwszym wpisie.

Trzeba zaznaczyć, że to jedynie teoria, która nie musi mieć zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Na pewno wiele osób by się ucieszyło, natomiast póki co to jedynie teoria społeczności, a nie potwierdzone informacje od twórców.