w

Do CSGO zdecydowanie nadchodzi nowy tryb. Valve opublikowało “zwiastun” i go usunęło

Valve wykonuje bardzo dziwne ruchy, ale trudno się dziwić. To prawdopodobnie sposób na zwrócenie uwagi graczy.


Od kilku dni w społeczności CS:GO jest bardzo gorąco w związku z potencjalną nową operacją, której głównym elementem ma być nowy tryb gry. Nowy, jak na oficjalne serwery, gracze od lat doskonale go znają.

Leakerzy byli w stanie już jakiś czas temu wydobyć informacje o tym, że Valve coś testuje, wszystkie podejrzenia padły na tryb gry, konkretniej “Surf”. Brakowało jedynie potwierdzenia od deweloperów i to pojawiło się dosłownie kilka godzin temu.

Surf będzie kolejnym trybem, jaki oficjalnie trafi do CS:GO?

Przenoszenie trybów społeczności do CS:GO nie jest niczym nowym. Dokładnie tak stało się z “Wingman”, czy “Retakes”. Teraz prawdopodobnie doczekamy się trybu “Surf”. Wksazywała na to już rozmowa youtubera “ohnepixel” z osobami, które zajmują się śledzeniem wszystkim zmian, jakie pojawiają się w plikach, czy serwerach CS’a.

Tymczasem kilka godzin temu Valve na oficjalnym profilu CS:GO dodało… Falę. Raczej nie ma wątpliwości, że miało to być coś w rodzaju zapowiedzi. Co jednak ciekawe, wpis z emoji usunięto.

Nie wiadomo z jakiego powodu, może zostało to opublikowane za wcześnie, a może Valve planowało w ten sposób wywołać dyskusję? W tym momencie wszystko jest tak naprawdę możliwe.

Można jednak podejrzewać, że nie jest to zwykły troll, a rzeczywiście coś jest na rzeczy. Oficjalny profil lubi żartować, ale raczej nie w ten sposób – dosłownie wszyscy w tym momencie są przekonani, że w grze pojawi się nowy tryb z surfowaniem.