w

Duża aktualizacja CSGO już na Steamie. Wszyscy spodziewają się, że to właśnie Counter Strike 2

Na Steamie wyczajono nową, dużą aktualizację CS:GO. Wszyscy spodziewają się, że chodzi tutaj o przejście na Source 2.


Wokół CS:GO narosło ostatnio wiele teorii i plotek. Wiele źródeł potwierdza, że w marcu powinna zostać wydana beta Counter Strike 2 – tytułu, który jest przeniesieniem CS:GO na nowy silnik, czyli konkretnie na Source 2.

Wiele osób wypowiadało się na ten temat. Masa ludzi jest wręcz przekonana, że to faktycznie jest prawdą. Rzeczywiście dużo osób uważa, że CS2 to prawda i Valve już tylko czeka na wypuszczenie aktualizacji.

A ta aktualizacja właśnie mogła się pojawić

Użytkownicy Reddita informują o pojawieniu się dużej aktualizacji w plikach Steama. Potencjalnie jest to właśnie CS2, choć naturalnie nie ma 100% pewności.

Robi się coraz ciekawiej, a emocje tylko rosną i to z dnia na dzień. Ludzie spekulują na temat tego, kiedy może to zostać wypuszczone. Na pewno będzie zabawnie, jeżeli Valve tak naprawdę przygotowało tutaj coś w stylu poprawek tłumaczenia, ale szanse na to są raczej małe.

Gracze czy ogólnie osoby powiązane z CS:GO wskazują, że już abstrahując od wszystkich plotek, to dziwne, że nadal nie ma żadnej informacji o Majorze.

Potencjalnie powodem może być właśnie chęć wprowadzenia Counter Strike 2.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike