w

Duże zmiany map CSGO, które zobaczymy już w następnej aktualizacji gry

Już w kolejnej aktualizacji CSGO będziemy mogli zobaczyć ogromne zmiany na dwóch nowych mapach. Mowa tu o Swampie i Mutiny.


Gracze Counter-Strike’a: Global Offensive już od paru dni mogą cieszyć się nowymi mapami w grze. Deweloperzy postanowili dodać Swamp i Mutiny. Oczywiście podczas rozgrywki zdążyło pojawić się już kilka błędów i niedokładności, które wymagają poprawki. Okazuje się, iż te zostały już wykonane, a Valve doda je w nadchodzącej aktualizacji.

Na czym polegają zmiany, które zostaną dodane do Swampa i Mutiny?

Poniżej można zobaczyć listę zmian, które zostaną dodane do Mutiny. Część z tych zmian, to wyłącznie zmiany kosmentyczne, jednak są również takie, które możemy nazwać naprawdę poważnymi.

Drugą mapą, którą deweloperzy wcielili do gry i która otrzyma szereg zmian jest Swamp. Z tego update’u najbardziej ucieszą się posiadacze słabszych komputerów, ponieważ twórcy mapy znacząco zoptymalizowali swój twór.

Nie wiadomo, kiedy Gabe Newell i spółka postanowią dodać zmiany do oficjalnej gry. Być może wstrzymują się jeszcze z tymi zmianami, aby dodać obszerniejszą zawartość w jednej aktualizacji.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike