w

Dziewczyny graczy CSGO znowu spisują, co ci mówią podczas grania. Jak to wypadło tym razem?

Kolejna dziewczyna gracza CS:GO wkracza do akcji i postanawia zapisać, co ten mówi podczas gry.


2 miesiące temu w sieci pojawił się skrawek dzienniczka, w którym jedna z dziewczyn graczy CS:GO zapisywała, co ten mówił podczas grania. Zupełnie inna dziewczyna postanowiła się tym zainspirować. W efekcie powstał drugi wpis w tym stylu.

Przypomnijmy, o co w ogóle tutaj chodziło. Partnerka jednego z graczy uznała, że ten mówi niekiedy tak dziwne rzeczy, że warto to zacząć zapisywać. W efekcie powstał cały zapis kilku dni ze zdaniami, które wydały się dziewczynie dziwne. Post osiągnął sporą popularność i – jak widać – zainspirował innych.

Kolejna taka sytuacja

Każdy gracz czasem się wkurzy i jest to raczej normalne. Dziewczyna użytkownika Reddita o nicku “PocketSandYAHHH” doszła do wniosku, że też zacznie zapisywać to, co mówi jej chłopak. Tym razem nie na kartce, a w dokumencie.

“Moja dziewczyna zainspirowała się innym wpisem na Reddicie. Potajemnie spisywała to moje rozmowy na czacie, a ja wybuchnąłem łzami ze śmiechu”

Czy było aż tak źle? Raczej nie, choć standardowo pojawiło się kilka mocniejszych wyrażeń, to ten gracz ewidentnie nie wyżywał się na innych. Bardzo możliwe, że za jakiś czas ponownie powstanie taki wpis inspirowany poprzednimi, a w nim już może zauważymy ciekawsze teksty.