w ,

Easter Egg na mapie Cache w CSGO, który nawiązuje do używek i nie tylko

Społeczność znalazła bardzo ciekawego Easter Egga na Cache’u. Zdaje się, że FMPONE nawiązał do narkotyków i seksu.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive opublikował interesujący zrzut ekranu z Cache’a. Widać na nim przebieg ciężarówki, która znajduje się na Cache’u. To bardzo ciekawy Easter Egg i prawdopodobnie nawiązuje do narkotyków i seksu.

Warto dodać, że Cache sam w sobie jest pełen poukrywanych niespodzianek. Mapa ta posiada wiele enigmatycznych dźwięków (jak choćby te w toxicu przed BS-em B) oraz zakątków. Cała ta otoczka tajemniczności Cache’a jest jego urokiem i wizytówką, bo przypomnijmy – mapa ta została umieszczona w pobliżu ukraińskiej elektrowni jądrowej.

Co dokładnie możemy zobaczyć na liczniku ciężarówki?

Gracz przyjrzał się licznikowi ciężarówki za pomocą lunety od AWP. Możemy zauważyć, że widnieje na nim liczba 42069, co więcej między zerem, a szóstką widoczna jest pewna przerwa. Zdaje się to tworzyć liczbę “420”, która oznacza maryhuanę oraz “69” – liczbę oznaczającą pozycję seksualną.

Prawdopodobnie w celach czysto humorystycznych właśnie to chciał “przekazać” autor mapy za pomocą cyfr, co zresztą zauważyła spora część społeczności.