w

Faceit przeprasza graczy za wszelkie niedogodności związane z Flashpointem

fot. Flashpoint

Usunięcie technicznej pauzy i anulowanie wyników trzecich kwalifikacji zdenerwowało graczy Flashpointa


Flashpoint to turniej, w którym pragnęłoby zagrać naprawdę wielu graczy. Jak poinformował Faceit – w kwalifikacjach do zawodów wzięło udział ponad 500 formacji. Gracze są zawiedzeni postawą organizatora, ponieważ ten anulował wyniki trzecich kwalifikacji ze względu na pewne problemy techniczne, a ponadto zlikwidował pauzę techniczną.

Głos w sprawie zabrał Milos Nedeljkovic, który przeprosił graczy Flashpointa

W sprawie głos zabrał Milos Nedeljkovic – Zdecydowaliśmy się nie zezwalać graczom na korzystanie z przerw technicznych, podczas rozgrywek na serwerze, z powodu historycznego nadużycia w czasie poprzednich dużych woluminów FACEIT Open. Przedstawiciel Flashpointa skomentował również sprawę anulowania wyników z trzeciego dnia kwalifikacji – Czas, jaki zajęłoby dojście do tego, które mecze zakończyły się wiarygodnym wynikiem, uniemożliwiłby kontynuowanie kwalifikacji. Co więcej pomiędzy jednym z członków personelu FPL-C a Yacine „yzn” Laghmari odbyła się rozmowa właśnie na temat zrestartowania trzecich kwalifikacji, podczas których yzn i spółka pokonali forZe. Administrator FPLa w niepoprawny sposób potraktował gracza, za co również przeprosił Nedeljkovic – Jak zapewne zauważyło wielu członków społeczności, miejsce miała niefortunna rozmowa między członkiem personelu FPL-C a yznem – rozpoczął przedstawiciel FPL-C – Podczas tej rozmowy postawa administratora była niewłaściwa, a później podjął on działanie, które z pewnością nie jest zgodne z tym, co pragnie reprezentować FPL. Administrator, o którym mowa, został zwolniony ze swojej roli i natychmiast przeprosiliśmy Yzn na osobności i przywróciliśmy go z powrotem do FPL-C – wyjaśnił Nedeljkovic.

Tegoroczna edycja Flashpointa nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród społeczności Counter-Strike’a. Mimo to, organizatorzy robią wszystko co mogą, by naprawić swoje błędy i przywrócić pozytywny pijar.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike