w ,

Streamerka Twitch: “Jeżeli robicie sobie dobrze, to przynajmniej mi zapłaćcie”

Jedna ze streamerek uznała, że koniec z darmowym oglądaniem jej.


QuarterJade obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Podczas jednej z ostatnich transmisji przyznała, że według niej osoby, które robią sobie dobrze przy jej streamach powinny złożyć jej hołd i w ramach nadchodzącego święta zakochanych przelać jej pieniądze.

Streamerka nie chce dużo, wspomina o jednym dolarze od osoby.

Jak wywołać burzę

Już wcześniej niektóre streamerki wyrażały swoje dość kontrowersyjne poglądy odnośnie tematów dla dorosłych na Twitch. QuarterJade postanowiła podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Jej widzowie usłyszeli, że powinni składać jej hołd i przestać oglądać za darmo.

Streamerka wspomina o wpisie na Twitterze, który obecnie krąży odnośnie Walentynki. Według niej, powinna dostać jednodolarową dotację w ramach podatku.

Widzowie raczej nie byli zachwyceni tą wypowiedzią, wiele osób mocno się zdziwiło, o co w ogóle tutaj chodzi. Trudno się dziwić. Obecnie trendy się zmieniają i kiedyś twórcy zarabiali na reklamach, niedługo inni będą płacić konkretnym streamerom za możliwość ich oglądania.

A to jest możliwe już teraz. Twitch umożliwia prowadzenie płatnych streamów jedynie dla osób, które zdecydują się wesprzeć daną osobę.