w

Funkcja z poprzednich odsłon CSa, którą gracze naprawdę chcieliby zobaczyć w Counter Strike’u 2

Czego fanom starszych odsłon CSa brakuje w jego najnowszym wydaniu?


Counter Strike to jedna z najpopularniejszych i jednocześnie najstarszych dalej wydawanych serii gier online. Wiele produkcji, które się pojawiały, wprowadzało jakieś nowości. Jedną z nich były ruchome usta, które reagowały na to, co mówił wybrany gracz.

Fani zaczęli wspominać tę funkcję na Reddicie a wpis w stosunkowo krótkim czasie znacząco zyskał na popularności.

Ruchome usta w CS 2

Usta postaci, które ruszały się w momencie, kiedy gracz używał mikrofonu do komunikacji z innymi, są jednym z bardzo charakterystycznych elementów poprzednich odsłon CSa. Przez lata pojawiło się wiele zabawnych klipów, które zdobyły miliony wyświetleń, a ich kluczowym elementem były usta postaci, które wchodziły w interakcję z wymawianymi przez gracza słowami.

Temat został poruszony przez użytkownika Harucifer, który napisał, że nie wybaczy Valve, jeśli studio nie doda ruchomych ust do Counter Strike’a 2. Następnie podał kilka przykładów, w których znalazło się między innymi wideo o tytule „ROFL Leet Terrorist Dance”. Uwaga – filmik jest naprawdę głośny, więc przed jego włączeniem zalecane jest przyciszenie urządzenia.

Na temat omawianej funkcji pojawiło się sporo komentarzy. Wielu fanów po prostu tęskni za starym CSem i zabawnymi sytuacjami, które im się z nim kojarzą.

Pamiętam, że gdy ktoś rage’ował lub po wyzywał innych, bardzo się śmiałem tylko z powodu ruchów ust. Proszę przywróćcie je!

Sporo mówi się również o animacjach, które trudno porównać do tych, które musiałyby pojawić się na złożonych modelach dzisiejszych postaci CSa. Część komentujących chciałaby zachować śmiesznie wyglądającą czarną plamę, która w starszych odsłonach po prostu była ustami, a inni mówią o szczegółowych animacjach, które wyglądałyby realistycznie.

Na ten moment Valve nie wypowiedziało się na ten temat i raczej trudno spodziewać się implementowania tej stosunkowo złożonej funkcji. Spora część społeczności z pewnością jednak doceniłaby jej wprowadzenie, a sam CS zyskałby element, który w przeszłości przyczynił się do popularności serii.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike