w

Funkcje w Counter Strike 2, które zmroziły graczy CSGO. Gorzej, że ktoś na to wpadł

ESL wypuściło nowy film pokazujący innowacje w Counter Strike 2.


ESL dodało nowy film, który prezentuje nowości, jakie znalazły się w Counter Strike 2. Wzbudziło to ogromne emocje, bo pojawiają się tam abstrakcyjne funkcje jak system bounty, możliwość wtapiania się w tłum czy rzucania czegoś w rodzaju elektrycznych wstrząsów.

Przypomina to bardziej Fortnite, niżeli Counter Strike’a, więc ludzie mieli jeden wielki „WTF” w głowie. Na koniec widać przemieszczające się pojazdy, niszczenie ścian i tego typu rzeczy.

Counter Strike 2 – innowacje

Niektórym zajęło to dłużej, inni zorientowali się szybciej, że coś tu jest nie tak. Początkowo przedstawiano to jako leak, natomiast sami zobaczcie film:

No pewnie, że to nie są oficjalne opcje, jakie pojawią się w grze. Te nowości kompletnie zaburzyłyby CS:GO. Można by było pokusić się o wprowadzenie niektórych z nich, ale raczej w osobnych trybach, nastawionych raczej na czerpanie funu, niżeli na osiąganiu jak najlepszych wyników.

Gorzej, że ktoś na to wszystko wpadł. Tzn. nie jest to takie oderwane od rzeczywistości i Valve mogłoby pójść w tym kierunku. Raczej nie ma takiego zagrożenia, ale za kilka lat… Kto wie, co wymyślą deweloperzy.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike