w ,

Gdy jesteś obsesyjnym fanem najpopularniejszej streamerki Twitch i nawet w CSGO nie możesz wytrzymać

xQc podczas swojej gry w CS:GO sprawdził profil jednej z osób, która podejrzanie często na niego polowała.


Streamerzy i streamerki mają wielu fanów. Jedni są bardziej zaangażowani, drudzy po prostu czasami wpadają na transmisję. xQc, najpopularniejszy streamer na Twitchu ostatnio grał w CS:GO i jakby samo to było niewystarczająco zabawne, to influencer spotkał na swojej drodze dość ciekawą personę.

Sprawdził jej profil, bo ta ciągle go likwidowała. Wprost mówiąc, był to najprawdopodobniej klasyczny stream-sniping. Ciekawiej zrobiło się, gdy xQc sprawdził profil tej osoby.

Obsesja na punkcie streamerki Pokimane?

xQc to najpopularniejszy streamer, a Pokimane najpopularniejsza streamerka. Oboje mają wielu fanów, którzy czasami zdają się przesadzać. xQc grając w CS’a sprawdził jeden z profili osób, z którą grał i trochę się przeraził:

Czy to był troll? Raczej nie, bo profil po kilku dniach kompletnie się nie zmienił. Wygląda na to, że ktoś naprawdę tak bardzo lubi Pokimane, że jest w stanie ustawiać sobie jej “pomnik” na swoim profilu.

Ludzie wprost piszą, że jest to jednak dziwniejszych odklejek, jakie widzieli. Cóż, Twitch jest pełny dziwnych ludzi. Ostatnio na Twitterze streamerki dzielą się opowieściami o swoich stalkerach, które też bywają naprawdę niepokojące.