w

Po 4 latach nadal nikt nie wie, dlaczego Valve usunęło to CSGO, ale wiele osób za tym tęskni

Z CS:GO na przestrzeni tych kilku lat usunięto naprawdę wiele różnego rodzaju elementów, które może nie zmieniały gry jakoś niesamowicie, ale stanowiły bardzo fajne smaczki.


Valve powoli pozbywało się z CS:GO wszystkiego, co wydawało się deweloperom zbędne. W momencie, gdy Epic w Fortnite, Riot w Valorancie, czy Respawn w Apexie dodają nowe funkcje, to Valve z CS:GO praktycznie wszystko wycina.

Szczególnie dużo rzeczy usunięto jeszcze w 2018 roku, przy okazji aktualizacji interfejsu. “Panorama” sprawiła, że gracze przykładowo utracili animację podpisywania kontraktów. Dlaczego? Do tej pory nie wiadomo.

A ludzie za tym tęsknią

Temat o tym założył na Reddicie użytkownik o nicku “Ratchet601”, który pytał, dlaczego w sumie to usunięto. Jest to jedno z pytań, na które absolutnie nie ma żadnej odpowiedzi. Valve z dnia na dzień stwierdziło, że nie warto tego zostawiać i zostało to usunięte.

Oczywiście można się domyślać, że chodziło tutaj stricte o ograniczenia sprzętowe, ewentualnie właśnie pozbycie się zbędnych zdaniem deweloperów dodatków, które niczego nie wnosiły. Wiele osób jednak komentuje, że chciałyby, by to powróciło.

Część ludzi śmieje się, że Valve jako mała firma nie podołała zatrzymaniu animacji, gdyż wymagała zbyt wiele zachodu.