w

Gracze CSGO domagają się możliwości jeżdżenia samochodami. Czy stara komenda powróci?

Opcja jeżdżenia samochodami w CS:GO? Wydaje się to być szalonym pomysłem, lecz nie jest niczym nowym w serii Counter-Strike’a.


Wiele osób, grających obecnie w Counter-Strike’a: Global Offensive nigdy wcześniej nie miało do czynienia z poprzednimi odsłonami z serii, jak chociażby CS 1.6.

Mimo to nadal istnieją weterani FPS-a Valve, którzy bardzo dobrze pamiętają tamte czasy. Właśnie te osoby przypominają teraz o komendzie func_vehicle, którą chętnie zobaczyliby również w wersji CS:GO.

Społeczność chce opcji prowadzenia pojazdów w CS:GO

Jeden z członków społeczności Reddita, używający nazwy „SometimeHappy”, opublikował wpis, w którym pyta:

Gdzie jest func_vehicle?

Chodzi tutaj o funkcję, dzięki której możliwe było prowadzenie pojazdów na prywatnych serwerach dla zabawy. Na poniższym filmie można zobaczyć, jak wyglądało to w Counter-Strike’u 1.6.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yEgWTqikm-U

Oczywiście opcja ta nie jest niezbędna dla rozgrywki i nie będzie możliwości korzystania z niej na oficjalnych serwerach. Mimo to dałaby mnóstwo zabawy na prywatnych serwerach. Być może deweloperzy zdecydują się puścić oczko do swoich wieloletnich fanów i rzeczywiście wprowadzą tę komendę w CS:GO, szczególnie że chce tego mnóstwo osób.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike