w

Gracze CSGO już nawet nie proszą Valve, oni po prostu się z tego śmieją, czyli Vertigo zamiast Cobble

Wczoraj minęły dokładnie dwa lata od pewnej zmiany, której społeczność do dzisiaj nie rozumie.


Valve w całej historii marki Counter Strike podejmowało wiele dziwnych i niezrozumiałych decyzji. Spokojnie można tutaj wymienić zmianę Cobble z Vertigo sprzed dwóch lat. Społeczność do dzisiaj do wspomina i do dzisiaj prosi o przywrócenie Cobble do aktywnej służby.

Natomiast wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Valve raczej tego nie zrobi, przynajmniej w tym momencie. Cobble przechodzi już kilka fanowskich reworków i na pewno deweloperzy byliby coś w stanie z nimi zrobić.

Gdy już nie ma sił prosić

Ponieważ wczoraj minęły dwa lata, to na Reddicie pojawiło się sporo wpisów nawiązujących wspominanej zmiany w mapach. Co jednak ciekawe, na Twitterze już nawet nikt nie prosi, a bardziej się nabija.

„DonHaci” pisze, że dwa lata temu wprowadzono najlepszą aktualizację w historii, która sprawiła, że zamiast 459 osób, na serwerach jest teraz około 1.3 miliona. Chodzi tutaj oczywiście o zmianę Vertigo zamiast Cobble.

Valve na pewno to wszystko widzi i myśli, czy spełnić prośby graczy, czy dalej iść w zaparte. W zasadzie nie wiadomo, dlaczego Cobble nie zostanie przywrócone. Deweloperzy praktycznie się o tym nie wypowiadali.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike