w

Gracze CSGO już nie wierzą, że Valve ich nie podpuszcza. Co zmienia nowa aktualizacja?

Do CS:GO wprowadzono właśnie nową aktualizację, która jest dokładnie tym, czego wszyscy się spodziewali.


CS:GO w ostatnich tygodniach jest niesamowicie często aktualizowane. Gdy większość czeka na operację, czy jakąkolwiek podpowiedź odnośnie planów Valve, deweloperzy po prostu aktualizują pliki dotyczące tłumaczeń.

Choć ta aktualizacja wcale nie jest taka nudna, jak mogłoby się wydawać. Zaktualizowano bowiem dwie bardzo ciekawe rzeczy.

Co zmieniła nowa aktualizacja w CS:GO?

Aktualizacja tłumaczeń nie robi na nikim wrażenia, natomiast z jakiegoś powodu zaktualizowano tłumaczenia misji kooperacji z operacji Shattered Web. Dlaczego akurat teraz?

“[english]op_pass_status_no_pass_desc” “Get a pass to earn all the rewards. Able to earn free rewards.”

“[english]vcd_op09_coopmission_web_felix_mission_leave_tunnels_01″ ” Felix Riley: Glad you made it out of there in one piece. We have a helicopter standing by for extraction. Get down to the coast and secure a landing zone.\n”

Jedna z teorii graczy sugeruje, że zostaną one wykorzystane przy okazji nadchodzącej operacji, natomiast są to jedynie domysły społeczności, które niekoniecznie muszą być prawdziwe. Trzeba jednak przyznać, że aktualizowanie czegoś, co nie zostanie już użyte wydaje się być zupełnie bez sensu.

Gracze zwracają także uwagę na dziwne zmiany w VACnet, które zostały dokonane po 4 latach. Trudno powiedzieć, o co konkretnie może chodzić Valve, natomiast jest szansa, że poprawiono w pewien sposób wykrywanie “niemożliwych strzałów”. To również nie jest potwierdzone i nie należy tak tego traktować.

Co zabawne, gracze już kompletnie nie wierzą w to, że Valve ich nie podpuszcza. Zawsze najpopularniejszym wpisem na Reddicie pod opisem aktualizacji jest ten z baitem, ewentualnie z otwieraniem lodówki.