w

Świetny radar w CSGO, który jest bezpieczny i może dać dużą przewagę podczas gry

Radar w CSGO, który może pomóc w zlokalizowaniu wroga. Jest zupełnie legalny i bezpieczny.


Radar w Counter-Strike’u: Global Offensive da się podmienić i zmiana to nie grozi zablokowaniem konta. Jest to w pełni legalne, dlatego warto to wykorzystać, ponieważ społeczność wymyśliła już radar, który może dać nam pewną przewagę w grze.

Mowa tutaj o tzw. Simple Radarze, na którym z pewnością łatwiej namierzyć przeciwników. Jak on działa i co powinno się o nim wiedzieć?

Jak prezentuje się simple radar?

Poniżej można porównać sobie domyślny radar, który większość graczy posiada w Counter-Strike’u, ze specjalnym Simple Radarem. Jak widać, radar stworzony przez graczy jest zdecydowanie bardziej czytelny i klarowny. W dokładniejszy sposób zakreśla BS-y, spawny oraz zaznacza zadaszone miejsca na mapie.

Aby pobrać radar, należy udać się pod ten link. Wystarczy podać tam swój aktualny adres e-mail i wcisnąć przycisk „Get Download”. Po chwili na skrzynkę pocztową powinniśmy otrzymać link, który przekieruje nas na stronę, gdzie będziemy mogli skonfigurować, a następnie pobrać radar. W kolejnych krokach należy kierować się instrukcją.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike