w

Gracze CSGO opłakują swoją ulubioną komendę, która została zastąpiona przez bezduszny system

Społeczność CS:GO opłakuje jedną ze swoich ulubionych komend w grze. Została zastąpiona systemem pingowania.


Wraz z aktualizacją Broken Fang do Counter-Strika: Global Offensive dodano system pingowania. Po kilku poprawkach działa on całkiem sprawnie i wydaje się być dość przydatny, zwłaszcza podczas rozgrywki ze znajomymi.

Po jego wprowadzeniu nadal możemy korzystać ze starych komend radiowych, lecz już w ogóle nie spotyka się ich na serwerach.

To koniec “Hold this position” w Counter-Striku

Wśród wszystkich komend, szczególnie jedna przypadła graczom do gustu, a mowa tutaj oczywiście o “Hold this position”. Jest to jeden z symboli CS:GO i bardzo często mogliśmy spotykać tę komendę, zwłaszcza gdy mieliśmy w ekipie drużynowych śmieszków, którzy zwykli nią spamować.

Teraz praktycznie nikt nie korzysta z poleceń radiowych, zatem mem, przez który niegdyś rozumiano coś zupełnie innego, teraz w pewien sposób oznacza koniec ery komend w Counter-Striku:

CS:GO w swoim dość powolnym tempie cały czas się rozwija, a system pingowania jest na to idealnym dowodem. Technologia ta jest wykorzystywana od dłuższego czasu przez wiele innych, istotnych na rynku gier drużynowych. Z tego powodu śmiało można rzec, że Valve postanowiło iść z duchem czasu i zacząć nieco unowocześniać swój tytuł.